Się dzieje

Team Hot Wheels

Team Hot Wheels na Verva Street Racing!

14-06-2011

Już 18 czerwca (sobota) 2011 w Warszawie odbędzie się wspaniała motoimpreza.

Zapraszamy was na stoisko Team Hot Wheels® podczas imprezy Verva Street Racing (wstęp wolny).

Jeśli jesteście NAPRAWDĘ SZYBCY, mamy dla was zaproszenia na Verva Pit Party, gdzie będzie można z bliska przyjrzeć się pracy mechaników, porozmawiać z kierowcami i zrobić sobie zdjęcia na tle najszybszych samochodów świata. Bilety upoważniają także do wstępu na Trybunę nr 3.

 

Szczegóły konkursu znajdziecie TUTAJ


Kaczor Donald i Komiksowa Warszawa!

06-05-2011

Wszystkich kaczkofanów serdecznie zapraszamy do Pałacu Kultury i Nauki na festiwal Komiksowa Warszawa towarzyszący Warszawskim Targom Książki w dniach 12-15 maja 2011 r. Będzie mnóstwo zabawy i możliwość zdobycia komiksów z Kaczorem Donaldem, które jeszcze się nie ukazały w sprzedaży!


A co poza tym?

DZIECIĘCA KOMIKSOWA STREFA EGMONTU dostępna od piątku do niedzieli w godzinach 10.00 – 18.00. To miejsce będzie prawdziwym rajem na ziemi dla wszystkich pociech, które pojawią się wraz z rodzicami na tegorocznym Festiwalu. Na stoisku Wydawnictwa Egmont (sektor C nr 310) i czasudzieci.pl (Sala Trojka) najmłodszym organizatorzy dostarczą wspaniałej rozrywki (gry planszowe, rysunki, czytelnia komiksów dziecięcych i cała masa innych atrakcji). Oprócz spotkań z redakcjami komiksowymi znajdą się niespodzianki zaplanowane przez organizatorów. Niezależnie od poszczególnych punktów programu przez cały weekend od piątku do dyspozycji dzieci będą produkty Egmontu (komiksy dziecięce, gry planszowe, książki).

Poniżej dziecięce propozycje komiksowe Egmontu -

 

na piątek:

Godz.13.00-15.00    Spotkanie z redakcją tygodnika „Kaczor Donald” – Grzegorzem Rutke, stoisko czas dzieci.pl w Sali Trojka

na sobotę:
Godz.12.00-14.00    Spotkanie z redakcją miesięcznika Witch, stoisko Wydawnictwa Egmont, I piętro, sektor C nr 310 

na niedzielę:
Godz.13.00-14.00    Spotkanie z redakcją tygodnika „Kaczor Donald” i serii „Gigant Poleca” – Arturem Skurą

Więcej o festiwalu na www.komiksowawarszawa.pl.


  40/57   
Projekt graficzny: Nethouse Realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito