Się dzieje


Disney On Ice w Polsce

03-12-2013

Wyobrażasz sobie Zygzaka McQueena i jego odjazdowych kumpli na łyżwach? :)
Albo Buzza Astrala, Chudego i wiele innych postaci z disneyowskich produkcji?

Pewnie można to wszystko sobie wyobrazić, ale można też zobaczyć na żywo!

Do Polski zawitało widowisko Disney On Ice: Świat Fantazji.
Niesamowite wyczyny na łyżwach, efekty specjalne, kaskaderskie wyczyny i spotkania z ulubionymi postaciami to największe atrakcje tego spektaklu.

Disney On Ice można będzie obejrzeć w grudniu w dwóch miastach w Polsce:
- w Łodzi w Atlas Arenie - 3. i 4. grudnia
- w Gdańsku w Ergo Arenie od 6. do 8. grudnia.

Więcej informacji

Czytam sobie! A dlaczego?

05-11-2013

Bo czytanie to świetna zabawa!

Z książkami można przeżyć masę przygód, dowiedzieć się ciekawych i zabawnych rzeczy, poznać niesamowitych bohaterów, a czasem nawet nieźle się przestraszyć ;)

W Polsce wystartowała właśnie Akcja "Czytam sobie", która pomoże odkryć młodym ludziom, że czytanie to świetna zabawa. Ważne, żeby znaleźć dla siebie książkę, która tę zabawę zapewni.

W akcji biorą udział aktorzy, dziennikarze i inni znani ludzie, którzy w życiu nie osiągnęliby sukcesu, gdyby nie czytali książek. Możecie ich zobaczyć na tym filmiku:Ciekawe propozycje książek do czytania znajdziecie na stronie internetowej Czytamsobie.pl oraz na profilu akcji na Facebooku. Warto podesłać te adresy kolegom, którzy nie wiedzą, co tracą, nie sięgając po książki :D

Częścią akcji będą mikołajkowe warsztaty czytelnicze i plastyczne. Impreza odbędzie się 7. grudnia w w Skwerze - Filii Centrum Artystycznego Fabryki Trzciny w Warszawie. Start o godz. 16.00.

  40/77   
Projekt graficzny: Nethouse Realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito