Się dzieje

Uciekinierzy, Robert Muchamore
Dzień Orła, Robert Muchamore

Zostań tajnym Agentem Hendersona!

19-05-2010

Teraz masz jedyną okazję, aby przenieść się w czasy, w których młodzi ludzie - tacy, jak ty - byli wystawieni na Wielką Próbę Męstwa.
Francja, rok 1940. Wojska Hitlera nacierają na Paryż, a niemieccy agenci szukają w opanowanej chaosem wojennym Francji dwojga brytyjskich nastolatków.
Stawka jest wysoka: Rosie i Paul dysponują dokumentacją niezwykłego wynalazku, który może ułatwić działania wojenne każdej ze stron.
Na ratunek młodym Brytyjczykom spieszy angielski szpieg Charles Henderson, ale nie poradzi sobie bez pomocy 12-letniego Marca, który uciekł z sierocińca...

 

Uciekinierzy i Dzień Orła to dwie pierwsze książki z nowej serii autorstwa Roberta Muchamora. Jeśli czytałeś serię Cherub, z pewnością będziesz chciał się dowiedzieć, jak powstała agencja młodych szpiegów. O jej początkach - sięgających właśnie czasów II wojny światowej - opowiadają książki z serii Agenci Hendersona.

 

Pierwszemu polskiemu wydaniu towarzyszy wspaniały KONKURS, w którym można wygrać wakacyjny pobyt na obozie survivalowym oraz wiele innych nagród.

Możesz też dołączyć do grona fanów serii na profilu Agenci Henderosna na Face Booku.

 

Więcej na www.agencihendersona.pl


Operacja kaczor!

04-05-2010

Gigant "Operacja kaczor" już w kioskach! 256 niesamowitych historii i kupa śmiechu!

Co, już go przeczytałeś? To jeszcze nie koniec! Mamy dla ciebie niespodziankę! Zajrzyj na naszą stronę konkursową i sprawdź, czy uważnie przeczytałeś wszystkie historyjki. Masz szansę wygrać bardzo smakowite nagrody!

A zatem - do dzieła! Na odpowiedzi czekamy tylko do 30 maja!

  40/51   
Projekt graficzny: Nethouse Realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito